| RobertAlexx a întrebat:

Cand decalotez penisul ramane in parti piele lipita de capul penisului si nu-i permite sa iasa tot capul. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Asa am fost si eu. Exerseaza in apa caldă, cand faci baie. Si de fiecare data cand faci pișu, trage-l si forteaza-l in jos. In 2 luni esti ca nou. Mai bine ar fi daca ti-ai începe viata sexuala

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Daca te doare înseamnă că ai fimoza și trebuie să mergi la doctor sa îți dea o crema cu care sa te dai acolo sa fie totul normal, iar daca nu se întâmplă nimic nici cu crema te poate opera.

| FosforPetrut a răspuns:

Operatie