| nikoleta93 a întrebat:

Cand e posibil rupere prezervativului in timpul actului sexual?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă respecți instrucțiunile de utilizare (manevrare), este în termen și nu folosești lubrifiant care să atace rezistența sa, șansele de rupere sunt extrem de mici.
Când folosești prezervativul și mai utilizezi și un lubrifiant, este recomandat cel pe bază de apă (nu deteriorează).
La o adică, el se poate rupe în orice moment al utilizării sale.
Pa, pa.

8 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Cand e expirat, nu e pus bine sau iubirea e prea mare laughing.

| deeea28 a răspuns:

Cand este de proasta calitate sau cand e prea mic, pentru ce ai tu intre picioarewinking. Cauta masura potrivita.

| r8driver a răspuns:

Cind fata trage cu gurita de el...

| dragosh a răspuns:

Cand ii dai cu setelaughing

| adi a răspuns:

Cand e unul ieftin(de proasta calitate).

| NoMore a răspuns:

Oricand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand e de proasta calitate, e expirat, e prea mic pentru tine, nu e pus corect si are aer in rezervorul din varf si... cel mai des cand fata nu e suficient de lubrefiata!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind fata al roade ca peo guma cu gurita si nu se satura de ros normal ca se rupe.