| DenisCostin a întrebat:

Cand faci sex in 3 (barbat,femeie, femeie) e de bine sau de rau?

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Denis mama,intai stai sa inveti cate ceva despre sperma(erai nelamurit cand "iti vine"),apoi sa inveti despre viata sexuala,responsabilitatile si riscurile ei, ceva anatomie feminina si masculina, adica, in final sa mai cresti ceva, ca pe la 18-19-20 de ani sa stii ce trebuie facut.Pana la sexul in trei,o sa mai treaca multa vreme,poate nici nu o sa fie nevoie,daca in casnicia ta,ca un om responsabil ce poate o sa fii,o sa-ti iubesti sotia si o sa-i fii devotat.Dar, cum sunt termeni, pe care acum la varsta ta, nu prea le poti intelege, lasa aceste lucruri pe care le-ai auzit, pentry mai tarziu.Acum scoala,ca sa devii un om cultivat,responsabil,care sa aiba grija de viitorul lui.
Acum ca sa-ti safisfac si curiozitatea, E DE RAU, mai ales la varste mici, nefiind nici informati, imaturi si mai ales costisitor.

| DenisCostin explică (pentru pietrean):

Mi-a spus 7un fata sa scriu asta
intrase cu anonim pe mine si a zis " te rog frumos sa imi zici ce inseamna sex in 3?" laughing)) da-ia
nu ca sunt intersat
!

25 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

E trist sa vezi ca se pun intrebari din astea si incep insultele si debitul de bazaconii. E cu atat mai trist daca intrebarea se pune tocmai cu scopul asta, dar asta n-am cum s-o stiu, zic doar asa.

Mai oameni buni sexul in trei, in patru, in cinci in cat vreti voi evident e de placere. In cazuri foarte foarte rare poate fi vorba si de sentimente insa asta e o alta discutie.

Daca ai sub 16-17 ani si te intereseaza povestile astea nu e tocmai in ordine. Asa din punct de vedere al maturizarii in mod special.

Sa fie rau? Ce sa fie rau? Cine vrea sa faca sa faca, sa fie si doi barbati cu o femeie si 3 barbati cu doua femei, atat timp cat sexul e consimtit nu vad problema.

In ce priveste placerile exHibitioniste, nu "exchibitioniste" hai sa ne dam grozavi fara sa avem proprietatea termenilor. "Din punct de vedere sexual, exhibiționismul este un tip de perversiune sexuală ce constă în expunerea în public a organelor sexuale, în scopul atragerii atenției (expunere indecentă)[2], cu intenția de a provoca interes sexual din partea spectatorilor[3])."

Desigur in aceste conditii, sexul in trei e o placere exhibitionista in aceeasi masura in care papa de la Roma e dansator exotic.

| pietrean a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

1.Nu sunt barbat.
2.Ambele forme sunt corecte.
3.De obicei,cand vrei sa dai un raspuns anume, la o intrebare mai deosebita, ar fi bine sa vezi cui ii dai raspunsul(cineva dadea un sfat, ca sa faca felatie, unei... fetite de 11 ani).Eu mereu ma informez, ca sa nu gresc, dand un sfat nepotrivit.

| DenisCostin explică (pentru AlexanderAdrian):

"papa de la romae dansator exotic" laughing) pe mine nu ma interseaza asta daca faci cu 2 barbati si 1 femeie sau alt ceva am primit o intrebare care imi spunea daca e de bine sau de rau si nu am stiu ce sa ii raspund si asa am dat pe TPU! ce nu intelegeti? aici intreaba asta cu barabti si o femeie sau alt cv... nu e dragosteee! nu se iubesc o fac din placere!

| DenisCostin explică (pentru pietrean):

Pai asta esteee! m-a intrebat si eu nu am stiut ce sa ii zic si am dat pe TPU!

| wolder a răspuns:

Daca iti place si e protejat, e bine!

| pietrean a răspuns:

Acum vezi, cui recomandai sexul in trei?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey happy
Si ce ar trebui sa fie rau in asta? Daca vrei, fa-o big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de bine, cum nu...
Mai ales pentru barbat.

| elyfel a răspuns:

Pentru barbat e perfect pentru femei nu prea stiu laughing am auzit ca devin geloase

| bbu2eugen a răspuns:

Eee de bine laughing Daca faceai barbat barbat femeie atuncea o omorati pe aia laughing

| pietrean a răspuns (pentru bbu2eugen):

Dar el(bietul de Denis) cu ce sa faca "sex in trei"? Nu prea are cu ce la varsta lui!

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru pietrean):

Un barbat sigur pe el nu face atacuri injuste si nefondate/dezinformate cu privire la barbatia altora.

| DenisCostin explică (pentru pietrean):

Asa este!winking

| DenisCostin explică (pentru pietrean):

laughing)) nu as vrea sa fac asta fiindca nu este din ddragostee!

| Danutul22 a răspuns:

E de bine..foarteee bine.

| Winchester308 a răspuns:

Daca-ti place n-are cum sa fie de rau.
Ce? E de rau ca asa spune cineva pentru ca a auzit de la altu' care a auzit de la altii ca nu-i moral sau ceva de genu' asta? Vezi sa nu... daca natura te-a facut sa-ti placa asta e in regula.

| DenisCostin explică (pentru Winchester308):

Mersi ca ma intelegii! am auzit de-la o fata daca e de bine sau de rau si am dat pe TPU!

| alezander12 a răspuns:

Daca simti placerea din acest proces...de ce ar trebui sa fie de rau?

| pietrean a răspuns (pentru alezander12):

Tu crezi ca este un "proces" chimic, sau la tribunal? Este cautarea sub orice forma a unei placeri exchibitioniste, ce nu implica dragostea.
Dragul meu, tu care ai 16-17 ani, dai astfel de sfaturi unui copil micut, micut? Mai ales ca spui ca promovezi sanatatea sexuala.Tu imatur, sau neinformat, el visator la ceva ce a auzit pe la matuti!

| DenisCostin explică:

Nup!

| DenisCostin explică:

O zi buna!

| pietrean a răspuns (pentru DenisCostin):

Un sfat:ai grija cum scrii, ca nu se prea intelege ce vrei sa intrebi, sa spui.
Si tu sa ai o zi buna!

| MrBlack321 a răspuns:

O duci bine inca... doar cu doua femei...eu..in a 12 a am facut-o cu 5 fete din clasa deodata...si ce-i drept erau cam disperate dar merge...happy