| titicristina21 a întrebat:

Cand faci sex se intampla sa nu-ti placa uneori sau sa simti nevoia ca nu mai vrei sa faci? De ce?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca da, dupa un timp sexul poate deveni o activitate efectuata cu indiferenta, ceva nedorit, deoarece la un moment dat se instaleaza rutina, indiferenta, nepasarea. In cazul cuplurilor mai vechi, dupa un numar de ani dispare atractia initiala care provoca starea de excitatie de nestapanit. Sexul se poate transforma intro corvoada a obisnuintei instalate si din acest motiv sexul va fi intretinut asa a lehamite, efectiv din plictiseala, uneori cu un sentiment de dezgust, de sila, pur si simplu doar din obligatie.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, se poate intampla atat si la baieti cat si la fete sa nu le placa la un moment dat.

| Alex_Alexandru_1999_z7GC a răspuns:

La fete primele 4-5 partide de dragoste sunt cam neplacute precum si la baiat cand dezvirgineaza o fata