| SiMpLa a întrebat:

Cand faci sex unde este placerea mai mare la baiat sau la fata?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Teoretic ar trebui sa fie la fel la amandoi! Dar sunt doua situatii: 1.Cand fata este incepatoare si baiatul la fel si mai este si nepriceput si egoist(adica se gandeste numai la placerea lui), atunci este posibil ca numai el sa aiba placere.Scor 1-0 pentru. el! 2.Cand amandoi sunt priceputi, fata(daca este o norocoasa!) poate avea orgasme multiple in timpul aceleiasi partide de sex! Scor 1-2(3) pentru fata!

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

În teorie, ce s-a spus aici e corect.
În realitate, depinde şi de circumstanţele actului sexual. Sunt "ture" sau "dăţi" (cum vrei să le spui) când el se simte mai bine (sau doar el) şi dăţi când ea se simte mai bine (sau doar ea).
Depinde de moment, de chef, etc. etc.
Câtă vreme se ajunge la un echilibru... totul e în regulă.

| Floreenofficial a răspuns:

Depinde de barbat

| cossmy a răspuns:

Pai, baiatul poate ajunge mai usor, mai repede insa cu pauza la placere, pe cand fata ajunge mai greu si foarte intens. Daca stiu ce fac, aman2 pot avea placeri maximewinking

| Stefania a răspuns:

La fata

| Nic0L a răspuns:

thinking buna intrebareahappy nu se stie exact. la care e placerea mai mare... placerea e la aman2 odata ce e "dragoste" dar daca e "sex" atunci... s-ar putea sa nu fie la nici unulhappy. parerea mea:*

| thealchemist a răspuns:

Sorry, nu inteleg intrebarea. cum ti-ar putea raspunde cineva? cum ar putea avea cineva amindoua experientele, pentru a face comparatie?

| cris10flori a răspuns:

La aman2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca placerea este la aman2, chiar daca baiatul oboseste se simte bine si el dar si fata