| anii2015 a întrebat:

Te simti mai bine cand faci sex (ca baiat) fata de atunci cand te masturbezi? Este dierita placerea sau e tot la fel ca atunci cand te masturbezi? ps: vreau un raspuns sincer nu faceti misto...

5 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Da este foarte diferita placerea, is doua lucruri diferita, fiindca senzatia ii mai profunda mai ales cand ii cu persoana pe care o iubesti. Toate la timpul lor, dar cand o sa se intample o sa realizezi cu adevarat diferenta intre masturbare si sex, sincer nu prea pot sa iti descriu senzatia 100 % dar te asigur ca sexul ii mult mai diferit, o placere mai mare si mai intensa. Sper sa te ajutewinking.

| corbulalbrosu a răspuns:

Placerea resimtita strict din privinta senzatiei pricinuite de ejaculare este identica insa in nici un caz nu poti compara senzatiile de placere induse de excitatia extremasi amplificata de oboseala acumulata in timpul sexului adevarat.

| mihai69 a răspuns:

Fiecare „mod" de a ajunge la orgasm e diferit. Și fiecare are și plusuri, și minusuri. De exemplu - mie cel mai mult îmi place sexul oral. Și să ofer, și să primesc.

| neutrino a răspuns:

Nu stiu, ma multumesc cu placerea sexului.

| BallerVD a răspuns:

Daca fata ii gaura de covrig, mai bine **** o laba.