| IubesteEa a întrebat:

Cand fostul zice pe mess mai bine decat sa ne certam toti 3 inseamna ca a vrut sa se desparta de mine? dau fundahappy sau mai exact ce a vrut sa spuna? in ziua de 8 ianuarie eu cu el vorbeam pe mess si el vorbea si cu mine si cu prietena mea si ea il placea mult si a inceput sa ii faca reprosuri si el nu-i zicea nimic ma rog asta mi-a spus si ea a inceput sa inventeze tot felul de minciuni si el a crezut-o si l-am intrebat mai vrei sa fi cu mine? el nu, eu de ce? el mai bine decat sa ne certam toti 3 si i-am zis ca il iubesc mult si ca el ma face sa sufar si si-a cerut scuze si uite asa ne-am despartit vreau parerea voastra dupa ce am scris mai sus de ce a zis mai bine decat sa ne certam toti 3? a vrut sa se desparta de mine? de ce si-a cerut scuze? dau funda multumesc! la cele mai bune raspunsuri! si la cele mai multe raspunsuri! help vreau mai multe raspunsuri si ce trebuie sa fac? sa il uit? multumesc! si as mai vrea sa stiu de ce s-a despartit de mine? a ales asa ca sa salveze prietenia noastra? m-a iubit?

Răspuns Câştigător
| Andreea_6029 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii daca te-a iubit sau nu, asta trebuie sa iti dai tu seama din comportamentul lui fata de tine. Parerea mea este ca, daca te iubea nu se despartea de tine. Aveati o relatie totusi! nimic nu ii motiveaza optiunea. Adica pe tine daca te-ar fi placut prietenul lui ( fata aia nu o poti numi prietena) te-ai fi despartit de el doar pentru ca asa e mai bine? aveati o relatie. nu ar fi trebuit sa se desparta de tine pentru simplul fapt ca il placea ea. Parerea mea e sa il uiti daca a crezut ceea ce a inventat pr ta ci nu ceea ce spuneai tu. Ai grija pe viitor. Pupici :*