| darkelf45 a întrebat:

Cand i-ati spus prietenului/prietenei voastra : " Te iubesc" va-ti sarutat atunci sau a doua zi...cand va-ti mai intalnit?

9 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu din prima zi laughing poate dupa o saptamana 2 tongue

| BRG a răspuns:

Toată ziua

| Candice a răspuns:

A2a zi

| Al3xandru87 a răspuns:

Darkfel A spune Te iubesc sa stii ca nu e la fel de usor cum ai spune Ciao Salut cel putin eu asa consider, zilele de azi ) adolescentii zic prea repede si fara sentiment Te iubesc sau besc sau te ubesc big grin te uby tongue in fine... Ideea e ca atunci Cand vrei sa-i spui unei fete te iubesc o faci cand stai de ceva vreme cu ea, ai trecut prin anumite momente cu ea, si Cel mai indicat ar fi sa i spui cand o ti in brate si o saruti nu prin sms sau pe messtraight face Dar doar cand simti cu adevarat Ca a Iubi Sau a place e diferenta, Sau a tine la cineva sau a iubi. Trebuie sa stai sa reflectezi si sa te gandesti Ce inseamna pentru u respectiva. O placi. ti la ea. sau o iubesti Respecthappy ciaohappy

| Măduleţu a răspuns:

Dacă ii spui în faţă şi persoana respectivă te iubeşte cu adevărat o să se întâple ceva, şi da mi s-a întâmplat şi mie când i-am spusbig grin

| ImiIubescChinezul a răspuns:

Primul sarut a fost in prima zi. :X. Si i-am spus ca-l iubesc dupa vreo saptamana si ceva blushing din cauza emotiilor.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma sarut de la prima intalnire daca ma pun impreuna cu acel baiat. Te iubesc, ziceam cu usurinta chiar daca nu era acest sentiment la inceput [ si cu siguranta nu a fost niciodata la adevarata valoare pentru unu din iubitii mei ], doar atractie.
Si sincer, e mai bine sa o las cu "te iubesc " mai moale. Fapte nu vorbe.

| asdfghjkl_8609 a răspuns:

Niciodatastraight face I-am spus ca il iubesc, l-am sarutat fortat... apoi mi-a tras o palma si a plecat

| Br0cKyY a răspuns:

A doua zi. I-am spus " Te iubesc " si apoi l-am sarutat :d