| MeGhosta a întrebat:

Vi s-a mai intamplat sa spuneti cuiva sau chiar prietenului/prietenei ca ati mai sarutat si de fapt nu? laughing Daca da... Ce s-a intamplat? >: S-a prins? :-s

3 răspunsuri:
| AnAiLuI a răspuns:

Poi nu mi s`a intamplat faze de genu` acesta straight face

| aurel_9674 a răspuns:

Cred ca am fost norocos... mi s-a intamplat da' nu s-a prins laughing

| Mihaella_8530 a răspuns:

Depinde...daca ai o experienta neinteleasa in a ''saruta'' poate nu se prinde dar daca nu ai exersat acel lucru se poate prinde, cunosc foarte multe persoane care nu stiu sa sarute si nu au facut asta niciodata :isi iau o oglinga si incep sa faca ceva asemanator cu un sarutlaughing e foarte amuzant