| carmenatyla5689 a întrebat:

Cand ii vacanta intre semestre la facultate? Si cand is sesiunile. Stiu ca is candva prin februarie dar nu stiu exact cand, HELP, e foarte important.

3 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Vacanta are doar 2 saptamani dupa 21 decembrie pana pe... thinking calculeaza si tu

| edit28 a răspuns:

Nu stiu cand cand se ia vacanta la inginerie, dar unele facultati au liber de pe 24dec pana pe 8ian si incep sesiunea 22 ianuarie.

| Cosmotel a răspuns:

Ce facultate? la mine vacanta intre semestre incepe pe 11 februarie si dureaza o sapt. inaintea de asta, am 3 saptamani de sesiune. dar variaza de la facultate la facultate. la medicina sesiunea e prin februarie, etc.