| BezeaToxica a întrebat:

Pe ce data este vacanta intre semestre(eu stiu ca dupa vacanta de iarna mai e o saptamana, dar nu stiu pe ce data este)?

11 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Vacanţa intersemestrială – sâmbătă, 1 februarie 2014 – duminică, 9 februarie 2014" - SURSA :
http://www.isjmm.ro/......202014.pdf

La Mulţi Ani!

http://i.imgur.com/D0Os2.jpg

| alexs99 a răspuns:

Vacanţa inter-semestrială va fi în săptămâna 3-9 februarie.
O seară bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! 03.02. 2014 - 09.02. 2014. ( prima săptămână din Februarie ).

| heAdgN a răspuns:

Salut! Este de pe 01.02. 2014 pana pe 09.02. 2014 Adica in februariebig grin. Fundita?happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru heAdgN):

La tine începe vacanța sâmbătă, nu? Habar n-ai să te uiți pe un calendar și ceri și „fundiță ".

| heAdgN a răspuns (pentru anonim_4396):

Poi frate de sambata incepe vacantatongue. Habar n-ai tu pentru ca eu am orar de la scoala cu toate vacantele tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru heAdgN):

Acela nu se numește orar, ci Structura anului școlar. Orar înseamnă program.

| heAdgN a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am orar pe care imi arata cand am vacantele, orele zilele anului etctongue
L-am priemit de la scoala, de la diriginta acolo scrie orice despre tot anul scolartongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru heAdgN):

Ești dotat, nu glumă!

| heAdgN a răspuns (pentru anonim_4396):

Da! Nici eu nu stiam daca nu aveam orarul ala

| lorypoly a răspuns:

Intre 1ianuarie si 9 februarie