| AlinElle89 a întrebat:

Cand iti dai seama daca esti bisexuala sau este doar o dorinta/curiozitate sa incerci sa vezi cum e si cu alte fete?

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi iti dai seama dupa ce ai incercat si vezi daca mai esti atrasa sau nu de femei desi se spune ca in jur de 80 la suta din femei dupa ce incearca raman bisexuale! funda?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Curiozitatea asta,daca o ai,nu trece pana nu incerci. Dupa care,decizi,vezi ce-ti place si ce nu-ti mai place, ce te atrage si ce a incetat sa te atraga. Abia atunci, poti decide ce esti.Altfel,totul se petrece doar in mintea ta!

| DAHAKA31 a răspuns:

Incerca sigur o sati placa si poti face si un menage a trois