| GabrielleTheRealQueen a întrebat:

Cand iubesti o persoana, si aceea are deja prieten/a, trebuie sa lupti in continuare pentru ea?

3 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu am luptat pentru ca stiam ca ma iubeste...si acum.nu am luptat degeaba si am castigat ce mi-am dorit.[ mereu castig daca imi doresc cu adevarat happy

| ppr a răspuns:

Depinde de prietenul/prietena persoane respective big grin daca stii ca merita sa lupti, de ce nu?

| ady46 a răspuns:

Daca o iubesti da asa ar trebui sa faci pana cand nu mai poti.