| pixeltinker a întrebat:

Sa iti urmezi visul sau sau lupți pentru o persoana pe care o iubești, voi de ce părere sunteți?

Răspuns Câştigător
| Michaeel a răspuns:

Să-mi urmez visul, lasă iubirea ca nimeni nu merita sa lupt eu pentru el decât dacă e mama sau tata.Mai bine îmi urmez visul și treiesc fericit.

| pixeltinker explică (pentru Michaeel):

Un răspuns foarte bun, in ziua de astăzi cam toata lumea isi bate joc...

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde ce presupune una ce presupune alta

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu am inteles de ce o alegere, cat timp se ooate face o imbinare armonioasa. De cele mai multe ori iubirea da aripi in realizarea visului.

| goguPatent a răspuns:

Depinde ce vis ai... ca poate te ajuta si persoana respectiva sa il atingi

| alexalx1234 a răspuns:

Visul ca iubirea nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie ca persoana aceea să și merite lupta. Eu aș prefera să-mi urmez visul.

| zattech a răspuns:

Să îmi urmez visul, persoana respectiva poate veni și pleca oricând