| xXx_6498 a întrebat:

Astazi am descoperit ceva, si m-am gandit sa va zic si eu, am urmarit un film care m-a impresionat, iar morala acestui film este :Niciodata, nimic, nu va pica din cer, nu poti avea un lucru sau o persoana daca nu lupti pentru ea", eu am suferit prea mult dupa o fata si n-am facut nimic, dar asta s-a terminat, pana aici, nu mai am degand sa sufar, nu mai am degand sa indur atatea cacaturi, daca chiar iubesti pe cineva cu adevarat trebuie sa lupti pentru acea persoana cu orice pret, pentru ca norocul nu vine de unul singru trebuie sa ti-l faci tu, trebuie sa lupti pentru el, trebuie sa faci tot posibilul sati indeplinesti visurile, uni considera ca visurile sunt niste prosti, ca nu se vor intampla vrodata, asa am considerat si eu, dar s-a terminat cu asta, visurile pot deveni realitate atata timp cat tu lupti pentru ele, deci voi ce parere aveti, credeti ca este adevarat ce am spus sau sunt doar niste prosti?

6 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

De acord, este adevarat.

| Aasdfghj a răspuns:

Foarte adevarat:* sunt de acord cu tine ca daca vrei ceva, trebuie sa lupti nu sa stai degeba sperand sa pice din cer.

| HahahaAb a răspuns:

E adevarat frate! (la ce pornit esti, mai pot sa zic ceva? numai sa nu ma omori)...
A si nu te lua dupa filme...da prefa'te ca na'i vazut ce am scris.

| MoreFun a răspuns:

Este total adevărat!

| DarkStarGW a răspuns:

Mda e foarte adevarat Testat

| BebeAlinutsa a răspuns:

Bineinteles!smug
Doar nu te astepti ca de exemplu "draostea adevarata" sa-ti cada din cer:]]. lupti pentru orice.
Viata toata e o lupta!