| IrxnIroxyI a întrebat:

Cand merg cu prietenii pe strada si vedem fete mai cracanate, toti zic,, asta-i f****a in c*r tare ". Dar am citit pe internet ca de la sexul anal nu se intampla nimic. Nu stiu ce sa cred. Ramai sau nu cracanat de la sexul anal? ( nu ca as vrea sa incerc )

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se întâmplă nimic?
Mă uimeşti!
Practicarea sexului anal duce în mod sigur pe viitor la hemoroizi micşti, fisuri anale, rupturi de muşchi, constipaţie asociată de diverticuli, incontinenţă de materii fecale, şi chiar la cancer de colon.
Niciodată nu trebuie transpus filmul porno în viaţa reală, râdem, glumim dar plătim scump cu propria sănătate. Şi pentru ce? Pentru plăcerea lui şi nerespectarea ta ca femei? Este exclus cu desăvârşire. Să nu uităm că HIV-ul a apărut în rândul homosexualilor care practică acest fel de sex.
Riscul infecţiilor este mult mai mare prin această practică în comparaţie cu cel normal (vaginal).
În concluzie fetele sunt "crăcănate" pentru că sunt prea slabe sau structura osoasă este de aşa natură mai depărtată dar asta nu înseamnă că nu sunt normale fizic şi nu pot face copii, da?!
Nu rămâi "crăcănată" de la sexul anal. Sunt fete care preferă să rămână virgine şi practică sexul anal şi se feresc prin aceeaşi metodă de sarcini nedorite. Dar oare se mai pot spune despre ele că mai sunt virgine făcând acest lucru?
În literatura de specialitate, în speţă psihologie/psihiatrie sexul oral şi cel anal sunt considerate devieri de comportament şi nu este de mirare când ele duc la multe probleme de sănătate.
Pa, pa.

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu ramai cracanat de la sexul anal. Pur si simplu asa sunt fetele alea din nastere, cracanate.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
Osul bazinului la femei este mai lat, nu mai larg!
Asta pentru tine să ştii să te exprimi pentru a nu avea probleme cu cei din jur.
Pa, pa.

| MadalinDragos a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Buna Legiuitoarea
Nu cred ca s-a referit la lățimea osului bazinului ci la distanta dintre ele solduri.
Iar eu stiu ca, acea distanta dintre solduri face ca femeia sa fie mai mult sau mai putin cracanata, distanta mai mare dintre solduri face ca burta femeii insarcinate si sa nu mai fie atat de... țuguiata, umflata. Tipul de sarcina pe solduri. Acea cemeie, daca imbraca haine putin mai largi decat normal, aproape ca nu se observa faptul ca este insarcinata. Oar o femeie cracanata, va naste mai usor decat una care nu este cracanata.
Iar asta se intampla de obicei la femeile inalte. Sotia mea, a patit exact la fel si a avut o nastere fara chinuri sau dureri exagerate. A avut noroc
Zi frumoasa si numai de bine @Legiuitoarea

| Zenithf a răspuns:

Multumesc @Legiuitoarea pentru informatii. Poti sa adaugi ca si in multe religii, nu doar in cele crestine, deviatiile sexuale sunt vazute ca fiind pacate.
As mai adauga ceva, legat de mersul cracanat, este normal pentru ca bazinul la femei este mai larg. Tocmai pentru a purta o sarcina mai usor si pentru a naste mai usor.

| Floreenofficial a răspuns:

De la sex anal prea mult poti sa te scapi pe tine.Asta se poate intampla. Da, stiu ce zici! Sunt unele care cand merg adica atunci cand calca, calca pe o buca apoi schimba pe cealalta... da asta nu inseamna ca si-au tras-o in c*r!thinking

| Miauti a răspuns:

Pai ai citit bine!

| claudiea79 a răspuns:

Fetele sint cracanate de slabe ce sint sau ca nu le-a infasat mamele lor bine in scutec cind eru mici. nu are legatura cu sexul anal. poti sa faci sex anal daca faceti dus si aveti prezervativ si lubrefiant. in rest pudica este lumea asta cu religia. mai bine ar fi buni uni cu alti si nu si-ar mai face rau

| Tso a răspuns:

Pai, nu. Cel mai probabil fetele respective sunt asa din nastere, avand asa - zisele "paranteze" care iti creeaza impresia de cracanat. Asta e corpul lor, asta e structura oaselor lor.
De la sexul anal, spunea Legiuitoarea de fisuri anale si restul lucrurilor urate, pe care nu mi le mai amintesc, ca nu m-au interesat atat de mult.
Si ca sa iti dau un exemplu concret: tata e cracanat. Si e evident. Crezi ca a facut ceva cu vreun baiat?

| uncopilzapacit a răspuns:

Se mai zice ca si-o trag asa de rau, incat dupa merg cracanate ca o broascahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca de la sex anal tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai prieten