| ZUzulikii a întrebat:

Cand o faci pentru prima data doare tare, la fete?

Răspuns Câştigător
| wannabe a răspuns:

Nu,nu va durea,daca baiatul va si cum sa faca.
am urmarit intrebarile tale,din curiozitate,si am observat ca totul a fost foarte treptate la tine.
in primul rand saruturile,apoi curiozitatile despre baieti,varsta potrivita inceperii vietii sexuale si acum fellingul dragostei.
Acesta e deja un semn ca ai fi pregatita sa faci pasul acesta. Daca esti curioasa, ai un prieten la care tii mult, curaj.

Sa va iubiti mult.

5 răspunsuri:
| Pissy a răspuns:

Nu e o durere ca de masea sau de cap,e o durere care iti trece prin tot corpu`, te apuca transpiratiile si tremuratu`, dar nu se pot intampla toate astea daca fata este relaxata si foarte excitata. happy

Răspuns utilizator avertizat
| TommyMiller a răspuns:

Doare un pic, apoi e placere multa

| Z3uZuzu a răspuns:

Depinde acum de cat de mult esti relaxata, pregatita psihic si de cum te ia baiatu`.In general, daca esti excitata la foarte bine si nu stai cu gandu` acolo la ce o sa urmeze nu ar trebui sa te doara rau.Doare foarte putin, de fapt e un fel de usturime.Succes si stai linistita ca va fi ok;*... si inca ceva : nu te astepta sa simti placere din prima.Va mai dura ceva :p

| acadeaxd a răspuns:

Eu era sa mor I don't want to see.