| astacus3 a întrebat:

Cat de tare te doare cand faci prima

data sexbatting eyelashes?

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Vrei sa iti arat?

| BeLLLLLa a răspuns:

Ooo
pai doare
depinde cum te ia si iubitu tauwinking
daca ajunge sa te excite bine bine, iti mai amelioreaza durerea papusa tongue
dupa cateva acte sexuale o sa ajungi sa vrei tu sex
gooooood luckkk!:*:*:
poatee o fundita puppy dog eyespuppy dog eyes :*:*:*

| UuuLaaLaa a răspuns:

Depinde draga mea. Daca esti destul de excitata, posibil ca durerea sa fie mai mica, insa daca esti cu gandu` c`o sa te doara atunci sa stii ca o sa-ti vina sa te urci pe pereti laughing. big grin

Eu asa am patit. Am fost super stresata si m-a durut enorm de tare nail biting

| russyy a răspuns:

Pe mine una nu ma durut.nu cred ca o sa te doara asa tare.acum depinde de iubitul tau, depinde si de organismul tau.

| deeeeea1 a răspuns:

Depinde de organismul fiecarei fete. Daca aveti un preludiu cum trebuie si ajungi sa fi excitata o sa fie mai putin dureros pentru ca durerea aceea se transforma in placere.Nu trebuie sa te gandesti la cat de tare o sa te doara, gandeste-te ca esti cu iubitul tau si el va avea grija sa fie totul bine. Good luck!:*Funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,depinde si unde faci:anal sau pe partea din fata! anal doare, pe cealta parte nu doare.

| LoveNinja2 a răspuns:

Depinde de partener

| cotocsiotragecutine a răspuns:

Nu te doare "fatai" iti arat eu...winking