| baby123 a întrebat:

Cand prietenul de desparte de tine dar vrea sa ramaneti prieteni inseamna ca inca mai tine la tine sau ce? Daca imi cere ceva(stiti voi ce)oare ma iubeste sau m-a iubit? Daca asta ar fi un motiv de despartire inseamna ca nu m-a iubit nu? crying crying crying funda + vot :X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Asa e! daca motivul pentru care v-ati despartit pentru ca nu i-ai oferit "Asa"... inseamna ca lui i se pare ca a pierdut timp degeaba cu tine,e unul dintre acei baieti care urmeaza un singur principiu si anume. ceva gen : "am o viata,trebuie sa mi-o traiesc si sa ma distrez,de relatii serioase am eu timp mai incolo, acum sa profit." Adica, el sta cu fetele doar pentru a primi "asa"...

6 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Daca dupa ce ti-a zis asta si u ai refuzat inseamna ca nu te iubeste si in primul rad nu te merita...eu zic sa renunti de tot la el, daca o sa fiti prieteni u o sa suferi pentru ca il iubesti e adevarat ca nu e usor, dar cu timpul o sa-l uiti...

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Daca el ti-a spus asta inseamna ca ceea ce a simtit pentru tine nu a fost iubire ci pur si simplu o atractie si ca el ar vrea sa se desparta de tine dar ii este frica sa nu suferi, sfatul meu este sa nu ramaneti prieteni pentru ca tu iubindu-l inca ai intelege gresit lucrurile si in loc sa iti faca un bine ai suferi si mai mult. funda?

| Allexandraaa a răspuns:

Din moment ce ti-a cerut chestia asta nu cred ca tine la tine. Ci te considera o rezerva. Baietii ca el nu merita atentie si in locul tau n-ar mai avea nici macar "salut" de la mine, daramite "prietenie". Crede-ma, sunt baieti de treaba care nu iti cer chestiile astea si care nu se lauda, asa ca nu merita sa suferi :*.

| Roxana0606 a răspuns:

Inseamna ca totusi are respect fata de tine si ca vrea sa ramaneti doar amici big grin

| camellia_2361 a răspuns:

Ma bucur ca vrea sa ramanti amici, dar nu amici sa se foloseasca de tinewinking. amici in sensul sa mai vorbiti, dar nu sa ajungeti si in pat pana la urma! aia inseamna ca se foloseste de tine doar cand are el nevoiehappy nu face asta! mai bine refuza sa mai fiti prietenihappynu fi a 5a roata la caruta, sfatul meuhappy

| kassak a răspuns:

Cred ca si-a batut joc de tine.