| anonim_4396 a întrebat:

Cand ramai insarcinata?

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poti Oricand nu te-ai protejat cu un PREZERVATIV de calitate, cat de cat!, sau pastile, dar nu luate dupa ureche, ci date de medic, dupa o anam neza ca lumea! ATENTIE! Pastilele sunt doar anti Sarcina!, iar PREZERVATIVUL E si CONTRA BOLILOR TRANSMISE SEXUAL!

| moonY a răspuns:

Noaptea cel mai des

| anonim a răspuns:

Cand baiatul a ejaculat in tine, insa nu este o regula.

| yasminna a răspuns:

Cand faci sex neprotejat(sanse mai mari sunt cand esti in perioada fertila)baiatul ejaculeaza in tine.Pentru a preveni o sarcina nedorita du-te la un ginecolog sa iti prescrie anticonceptionale sau foloseste prezervativul care protezeaja si de boli cu transmitere sexuala.

| tukhey23 a răspuns:

Cand vrea d-zeu... si nu are timp e busy laughing)

| gabrielutzu a răspuns:

Cand te culci.

| giulya85 a răspuns:

Cand te culci cu un baiat

| giulya85 a răspuns:

Clau7878 inseamna ca esti virgin? din cate stiu ai 19 happy

| giulya85 a răspuns:

Era o gluma laughing

| haladita2307 a răspuns:

Cand te culcu cu cineva si ejaculeaza in tine nu e un moent speci9al

| Beatrice_6624 a răspuns:

Cind ciclu s a oprit, dar poti sa ai si ciclu si ramai insarcinata

si trebuie sa te ghidezi dp starea ta, fc testul si ti arata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cind nu-ti mai vine ciclu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand vrei tu de preferat dupa 20 de ani dupa ce ai un loc de munca stabil si un sot viril