| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Cand te-ai pupat ultima data cu cineva?

19 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Aseara pe la 1-2 noapteahee hee

| Ririru a răspuns:

Acum... 11 zile.Cam asa. xD

| Rukhsandra a răspuns:

Azi pe la 20:40 sau ceva de genu- cand am plecat acasa si mi-a luat la revedere de la el :p big grin

| Emeraude a răspuns:

Acum doua zile.

| marrr a răspuns:

Uuu, frumoasa intrebare. Pai. cred ca a fost prin iunie. Pe la mijlocul lui iuniehappy

| marrr a răspuns:

A.stai. a fost acum o saptamana de fapt.straight face

| Ingrid16V a răspuns:

Acum 2 ore:X

| LCD a răspuns:

A trecut ceva.

| KeepCalm a răspuns:

1 Augustbig grin

| rosto a răspuns:

Pe 23 iulie sad da, dar de maine "ma pupacesc" mai deshee hee

| lavynika a răspuns:

Acum 2 saptamani, inainte ca eu sa plec la munte si el in Germania.sad

| EstiFericitaSauTrista explică:

Clauu controleazati vorbele si da-ti un pumn in figura inainte sa mai zici ceva.

| mahoney a răspuns:

Acum 2 ore happy

| Deea :x a răspuns:

Hmm... acum 4 luni straight face si vor mai trece inca 4 pana vine acasa love struck

| nutsa a răspuns:

In primul rind de ce ai nevoie de asta?, intr-al 2-lea, cu o luna in urma, cind era prietenul acasa, acum e plecat...si curind trebuie sa vina...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"pupat" ...cu bunica pe obraji saptamana trecuta si peste 18 ore iar...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum aprox. 2 luni dar de sambata din nou :X
va fi iar langa mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing pupat. nu stiu dar sarutat, in fiecare zi laughing apropo sunt fatahappy

| dea93 a răspuns:

Acum 2 ore si cevabig grin...tongue