| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cand ai fost ultima data pedepsit/a? De catre cine ai fost ultima data pedepsit/a? Cum a fost pedeapsa pe care ai primit-o ultima data?

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sa stau pe coji de nuci/
Glumesc,, nu-mi mai amintesc, dar mai eram ''urecheat'' si eu cand eram mic, eram un drac impielitat!

| T0T a răspuns:

Sincer parcă nu am mai avut voie la PC, dar a trecut destul de mult timp. De obicei eu sunt impulsiv și nu tac și din cauza asta s-a mai întâmplat.

| Florentina9210 a răspuns:

Niciodata, desi mai meritam. Dumnezeu mi-a dat parinti exceptionali!

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu imi amintesc sa fi fost vreodata pedepsita. big grin

| justanotheruser99 a răspuns:

Cred ca la 5 ani. Taică-meu nu m-a lăsat sa ies la joaca 3 zile pentru ca am spart un set de porțelanuri. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca aveam vreo 13 ani, nu stiu de ce dracu maica-mea nu m-a lasat sa ies din casa si l-a pus pe frate-meu drept paznic. Am inceput sa ma plimb cu rolele prin casa atunci.

| JetBlueJet a răspuns:

Acum 2-3 luni de mama si tata cand mi-au luat cablul de conexiune.

| Juviia a răspuns:

Am uitat, e ceva? Am 18 ani, deci acum nu mă mai pedepsește nimeni,, mwahahah

| mnbvf a răspuns:

N-am fost niciodată pedepsită.

| Tpuist a răspuns:

Niciodată.

| Diana183930229 a răspuns:

Pai eram cu inca o prietena acum vreo 3 ani si am batut la usi si dupa am fugit. Am facut asa de vreo 2-3 ori, pana a iesit o vecină la noi si ne-a luat de urechi strâns si a coborat cu noi de la etajul 4 pana la parter si ne-a dat afara din bloc. Este o senzatie nasoala ca o femeie sa iti intoarca urechile si mai ales, timp de 4 minute. Stiu, a fost o prostie mare ce am facut dar eram necoapta la minte