| anonim847483 a întrebat:

Cand te dezvirginezi si nu curge sange inseamna ca ai vreo boala?

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Inseamna ca nu s-a rupt himenul

| anonim847483 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Ba s-a rupt, am facut de multe ori contact sexual cu aceeasi persoana cu care m-am dezvirginat si prima data nu a curs, nici a doua si niciodata

| mihai69 a răspuns:

Nu. Doar lipsă de informații.

| CIaudiu a răspuns:

Inseamna ca mai trebuie sa pui mana pe o carte de anatomie ca sa nu ramai la fel de analfabet ca familia ta care cu siguranta nici ea nu stie.

| anonim847483 explică (pentru CIaudiu):

Ma scuzi, cu ce am gresit? laughing

| ioanaaaaa4333 a răspuns:

Nu. inseamna ca ai un himen elastic sau ca a fost lubrifiata zona. nu toate fetele sangereaza la inceputul vietii sexuale. eu nu am sangerat si nu am boli