| fiif a întrebat:

Cand te masturbezi si iti bagi diverse chestii in vagin....scuze exprimarea, se poate rupe himenul? just asking si nu vreau sa va bateti joc

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde de obiect si de cat de profund il introduci

| FrozEenSoul a răspuns:

Depinde de cat de elastic este himenul. Da se poate rupe

| anss23 a răspuns:

Normal că se poate rupe, dar acum depinde şi de ce dimensiune au acele "obiecte".laughing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

DAAA, dacă introduci "ceva" în vagin atunci când te masturbezi ( chiar şi un deget ), te poţi dezvirgina singură!

Dacă vrei să te masturbezi fără ca să te dezvirginezi, atunci TREBUIE să te masturbezi DOAR prin masarea clitorisului!

| r3ally a răspuns:

Depinde cat de mari sunt chestiile astea care le bagiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Alessia_Alexandra_1992 a răspuns:

Normal ca se poate rupe, himenul tau poate fi mai departat sau mai aproape, mai rigid sau mai elastic, dar asta depinde si de ce chestii bagi in el. Daca este destul de lung, iar tu nu stii la ce distanta este himenul tau, poti sa te dezvirginezi singura. Ai grija nu mai baga toate porcariile pentru autosatisface, plus ca poti sa iei o groaza de microbi.

| DuoMaster a răspuns:

Tu ce crezi? automat ca asa se va intampla

| Tinaaa a răspuns:

Depinde cand de mari sunt aceale chestii... si depinde si de vaginul fiecarei femei. Parerea mea ca nu!