| Biancabiibiii a întrebat:

Cand un baiat ii spune unei fete "esti ce trebuie"! Ce vrea de fapt sa spuna prin expresia asta? Dau funda.O parere de baiat mi-ar fi de mare ajutor happy

Răspuns Câştigător
| laurentiufilip a răspuns:

Prin chestia asta ne referim in functie de baiat:
1. Fata e bunaciune, are de toate.
2. Fata e perfecta, il face pe baiat sa se simta bine in preajma lui, ii place de ea asa cum e, cu defecte cu tot (pe scurt e indragostit si acea fata e intraga lui viziune)
3. Vrea dragoste.

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Mai are nevoie de o mana.

| RAY a răspuns:

Esti buna de sex simplu

| Wøodenpints a răspuns:

Asta e impoisibil. O fată n-are cum să fie bere și motoare.

| AirănMeidăn a răspuns:

Ofof, nimeni nu iti da raspunsul
inseamna ca esti buna pentru el, ca esti pe placul lui
sunt fata deci nu lua raspunsul meu in calcul, fetele sunt rele si nu stiu nimic, doar un mascul alfa ti-ar fi putut raspunde la asta
serios acum, in contextul pe care mi-l imaginez eu, inseamna ca esti buna pentru el si ca e ceea ce cauta

| Staind a răspuns:

Ca are vocabular redus.

| 6684464 a răspuns:

In ce context? laughing

| MistretulPufos a răspuns:

Adica este ce trebuie

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Inseamna ca e buna