| Zamfir_Andreea_1990 a întrebat:

"ce inseamna cand un baiat(o fata ) iti spune (nu stiu ce)?".
da' de ce trebuie sa insemne altceva decat iti spune? daca vrea sa-ti spuna exact acel lucru? "a spus ca-i sunt indiferenta. ce a vrut sa spuna cu asta?"
ca ii esti indiferenta? probabil...zic...

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu zic ca atunci cand esti indragostit nu mai intelegi nimic.Totul ti-e varza in cap...de abia mai tarziu mintea si sufletul se maturizeaza.As prefera sa fiu imatur tot restul vietii.

| TheImpaler a răspuns:

Intrebarea e alta: de ce ai impresia ca atunci cand cineva zice ceva, ar vrea de fapt sa zica altceva?

| Nika29 a răspuns:

Cred ca in aceasta situatie singura esti confunda de ce spui. Deci poate ar fi mai bine, zic sa intrebi sau sa faci o convurbire cu el/ea mai deschis si sa intrebi ce anume a avut in vedere, pentru ca puteai intelege incorect.
Daca ai spus ca esti indiferenta poate insemna ca da- in caz ca nu sinteti cunoscuti demult. Daca aveti ceva timp poate ca a mintit pentru ca este furios s-au suparat si tu nu esti in curs.