| alinutza4a a întrebat:

Cand un baiat intreaba o fata daca are prieten sau e singura inseamna ca ar vrea sa fie cu ea?( neaparat) pls dau funda!

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Inseamna ca are un vag interes in legatura c ea. O astfel de intrebare se pune si din simpla curiozitate.Afla din tonul si ochii lui de ce a pus intrebarea.

| viatadecacatt a răspuns:

Poate nu neaparat din cauza asta, dar de cele mai multe ori dabig grin

| SteauaROsie a răspuns:

Tinete bine sa nu cazi
ca baiatu baga vrajealalaughing

| Hirockers a răspuns:

Da. mie mi s-a int de fiecare data
!

| dinde a răspuns:

Nu ar trebui sa iti pui foarte mari sperante. Cum a spus si "mira" te poate intreba din curiozitate, pentru a face conversatie, poate ca e interesant, sau poate ca un prieten de-al lui l-a rugat sa te intrebe. Trebuie sa observi din comportamentul de ce te-a intrebat. Si nu ne-ai spus, tu vrei sa te fi intrebat pentru ca e interesat de tine?

| ada137 a răspuns:

Sunt 2 motive...
1. poate vrea sa fie cu ea
2. din curiozitate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!