| alinutza4a a întrebat:

Cand un baiat intreaba o fata daca are prieten sau e singura inseamna ca ar vrea sa fie cu ea? (neaparat)

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De cele mai multe ori, da (nu obligatoriu). Asa el testeaza terenul, ca sa vada, cate sanse de reusita are cu fata respectiva.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În cele mai multe cazuri, da!
Pa, pa.

| fluturas a răspuns:

De cele mai multe ori da, dar nu neaparat happy

| Jadis a răspuns:

Hell... da fara indoiala

| AnaBejenaru a răspuns:

Nu chiar ...in unele situatii baietii vor sa stie daca e libera, dar in alte situatii sunt doar curiosi, si vor sa afle mai mult

| capisci a răspuns:

Indubitabil.

| EuCaAsaSpunEu a răspuns:

Nu neaparat. Dar depinde ce semne da.

| Crazy Penguin a răspuns:

De obicei da... Daca mai sunt si alte semne(e foarte atent la ce vorbesti, e bun cu tine, etc.) atunci e sigur.

| bianca99 a răspuns:

Sti ce din punctul meu de vedere cred ca da pentru ca la ce lar interesa daca n-ar vrea sa fie cu cineva si in al 2 lea rand cine stie ce mai e in mintea baietilor

| Andra_5738 a răspuns:

Din punctul meu de vedere da...winking

| andrina96 a răspuns:

Din punctul meu de vedere raspunsul meu este da...