| Oana04 a întrebat:

Cand vorbesc prin sms-uri cu un baiat de care imi place si cred ca si el ma plac ce as putea sa-i spun si cum sa deschid eu convorbirea?

3 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Spune-i direct, cum i-ai putea spune? Il iei usor cu vorba si-i spui: "Scuze ca aduc in discutie, dar de la o vreme ai inceput sa-mi fii drag si am inceput sa tin la tine" mesajele astea ar trebui sa vina din inima, nu de pe TPU. Inainte se scriau scrisori si se ascundeau prin banca, acuma nici cu mesajele de acasa nu va descurcati?

| h3r a răspuns:

Deschizi „convorbirile" în V și vorbești.

| costivr a răspuns:

Ma poti ajuta cu ceva?
si el o sa intrebe logic... cu ce?
si u ii raspunzi: cu ce vrei tu.