| LyHoney a întrebat:

puppy dog eyes Ce surpriza as putea sa ii pregatesc iubitului meu? Gen : sampanie,petale de flori,baloane,lumanari etc big grin Cine zice cea mai frumoasa surpriza si imi explica in detaliu cam ce as putea sa fac, primeste FUNDA! Multumesc mult! :*

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

În loc de șampanie un vin, petalele de flori le poți păstra, în loc de baloane...altfel de baloane, iar lumânări nu, c-o să dați foc la casă.

Și să nu uiți să-ți dai jos hainele, că suntem aproape în august și e cald.