| :*:*Dya:*:* a întrebat:

Care a fost cea mai lunga relatie a voastra?

Răspuns Câştigător
| liliana83 a răspuns:

Eu sunt la a doua relatie nu am cum sa-ti spun, imi pare rau. prima a durat 8 ani, a doua sper sa fie pentru toata viata.

24 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Cam doi ani si o luna...winking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

1 an si 2 luni.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

8 luni si ceva sadDar s-a dus.straight face

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

5 ani. Si-a luat liber tocmai de ziua mea.

| cioko19 a răspuns:

Actuala relatie e de 8 luni. si sper ca nu se termina aici. :X

| Encore a răspuns:

Vai, la mine actuala 3 luni jumate blushing dar se anunta una de durata laughing

| lostcontrol12 a răspuns:

Actuala, 2 ani si 4 luni...si sper ca o sa si continue multi ani de aici incolo

| Crisu_8081 a răspuns:

De 4 ani.Primii 3 ani au fost minunati, ultimul an doar asa...ca sa fie...

| M.J. a răspuns:

1 an si 4luni, ne-am despartit...actuala 11luni(sper sa dureze toata viata)

| Irina a răspuns:

4 ani.

| Mina a răspuns:

5 ani si 4 luni.Si gata.

| Rizer a răspuns:

Relatia actuala cu prietenul meu este de 1 an si 7 luni, chiar daca neam mai certat intre timp si am mai stat despartiti(alea nu sa-u numarat):-)

| Notme a răspuns:

1 an si 2 luni..inca suntem impreuna.

| Misterious a răspuns:

1 an si 6 luni...inca ne iubim chiar daca ne-am despartit..suna aiurea nu?

| sorin a răspuns:

1 an

| sergiu25bc a răspuns:

2 ani din care dupa 8 luni de conviventa, m-a lasat pentru unul de 35 ani si ea are abia 22 ani,happy

| cîrne a răspuns:

Actuala, 8 luni, si, sper, e inca la inceput

| kitty_8919 a răspuns:

Cea mai lunga relatie de-a mea a foste de noua luni care s-a terminat acum o luna cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

| alexandru14 a răspuns:

O lunastraight face

| PostMortem a răspuns:

9 lunihee hee. dar care a fost cea mai lunga relatie a tabig grin?

| pysyk17rasfatat a răspuns:

3 ani si jumatate si inca se kontinuahee heetonguetonguebig grina ta de cat a fost?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca 4 luni happy .si stii din ce cauza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 ani si inca mai dureza din fericirebig grin

| mdtza a răspuns:

Doua luni rolling on the floor