| raducanumihaela a întrebat:

Care a fost cea mai lunga relatie a voastra? :*

14 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

2 ani 4 luni si 2 saptamani happy

| mona a răspuns:

Relatia din prezent [din decembrie 2005 si pana in prezent]

| Onn3 a răspuns:

4 ani jumate si incxa sunt in relatie

| Tzutzik a răspuns:

3 ani si inca mai este actuala!

| Orbithh a răspuns:

9 luni

| BeastMaster a răspuns:

O luna... aproximativ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea in care sunt acum implicat, adica de vreo cateva luni.

| Xenya a răspuns:

2 ani.
De ce intrebi?

| Ƨirenia a răspuns:

Asta de acum care aproape face un an.

| BlossomofBubbles a răspuns:

30 de minute alaturi de o cutie cu prajituri

| americanblue a răspuns:

Relatia mea cea mai lunga este actuala..peste citeva zile vom face 7 luni happy si dupa cum vad.o sa dureze de 10 ori mai mult ^.^ a ta cit a durat scumpo? :*

| Dienushu a răspuns:

Aproapee 2 anii tongue

| hhgf a răspuns:

8 ani si 3luni de zilehappyde la 10 ani suntem impreuna el are 18 si eu 18..il cheama Dominic dar eu il numesc "me litlle baby"(LO)In clipa cind l-am vazut prima data eram cea mai fericita pe lume.L-am vazut prima data la bunici și nu a fost o cunoștință simplă cu el,ci a fost soarta vieții,în acea clipă am simțit ceea ce pînă atunci nu cunoșteam, pînă atunci nu am avut fericirea să simțesc așa ceva catre un băiat.A fost dragoste la prima vedere.El reprezintă frumosul, blîndețea și gingășia din viața mea. Fără el viața mea ar fi cenușie, dar cu el e vie, dulce și colorată.El este totul pentru mine.(lo)(lo)