| Bebe_4675 a întrebat:

Care a fost marea voastra iubire? Cum va-ti cunoscut?

Răspuns Câştigător
| Roberta a răspuns:

Pai cam pe scurt (am mai raspuns te poti uita de curiozitate) Fostul meu prieten, o relatie de aproape 2 ani. Ne-am cunoscut prin intermediul unor prieteni comuni, cand am mers la majoratul unui prieten foarte bun. Eu eram mai indrazneata asa ca am facut eu primul pas, desi el a fost cel care m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna. Cam atat. Pa, pa

3 răspunsuri:
| Muppet a răspuns:

Iubitul meu actual este marea mea iubire. Ne-am cunoscut prin verisoara lui care este cea mai buna prietena a mea love struck. A fost o poveste luuunga pana sa ajungem impreuna, si acum radem cand ne amintim laughing)

| Muppet a răspuns:

@1234ab Te-ai despartit de baiatul pe care il iubesti doar pentru ca lumea se baga!? Nu ca as vrea sa te judec dar nu mi se pare normal si crede-ma ca stiu cum e sa comenteze lumea. Si eu aud tot felul de comentarii rautacioase la adresa iubitului meu si tot felul de chestii dar lumea e rea asta e. Noi nu le bagam in seama pentru ca in relatia noastra numai noi contam si atat!
Treaba ta.happy

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Marea mea iubire pana acum a fost asa. Inainte nu imi placea de el.nu il bagam in seama.dar totusi mai stateam asa cu el. timp de aproape 3 ani de zile. stateam.dar nici acum nu stiu cat am stat.nu imi placea de el.dar totusi stateam.l am pierdut pana la urma.asta a fost de moment!happy el tot ma iubea.si ne am impacat.pentru ca mie mi au venit sentimentele pentru el laughing. ne am impacat si a fost o relatie asa frumoasalove struck. pana s bagat una! happy si ne a stricat tot tot.insa noi ne iubeam si nu prea ii dadeam importanta fetei.insa.relatie noastra a durat si a durat si lumea se baga.si toti se bagau.parintii toti.insa...ne iubeam prea mult sa ne desparta cineva! si totusi.ne am desparit...din cauza ca eu nu mai suportam.il iubesc enorm si acum.dar. timpu` va decide.si Dumnezeu:*