| Loly a întrebat:

Ce moment din viata voastra ati vrea sa il mai traiti? Inafara de cel in care v-ati nascut, v-ati casatorit, ati avut primul copil, v-ati intalnit marea iubire etc.Altele mai interesante. Fundita pentru cel mai interesant raspuns.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am trecut prin viata si prin relatie de casnicie acum sunt singur si ma multumesc cu momentul acesta al vietii asa cum e chiar daca nu mai am nevasta asta e.

Răspuns utilizator avertizat
| Ramonaaaa a răspuns:

Pff laughing. Exact una dintre astea am vrut sa o zic.Pai mai sunt si altele thinking
Cred ca as vrea sa retraiesc momentul in care profu` de mate a spus, in momentul in care a ajuns la teza mea:
"Ramona! Singura lucrare cu 10. Te felicit!"
Sau, as vrea sa retraiesc banchetul love struck

P.S:Asta a fost in clasa a 6 laughing.

| Bobo15 a răspuns:

Eu as vrea sa retraiesc banchetu de pe clasa a 8a pentru ca a fost o zi nebuna eu si prieteni mei am petrecut ne-am imbatat binisor am prostit profii deci cam asta as vrea sa retraiesc.

| katherine_7127 a răspuns:

Cand m-am trezit odata pe plaja, si nu mai era nimeni, absolut nimeni, doar pescarusii, si peste o jumatate de ora trebuia sa mergem la o petrecere, si am facut baie seara in mare, ne-am scuturat si am mers acolo. Cea misto zi & excursie ever. happy.