| evilkiss a întrebat:

Care ar fi cea mai romantica cina pe care ati vrea sa vo pregateasca partenerul de viata?, cum credeti ca ar trebui sa arate?

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Faza cu''cina romantica'' e atat de overrated si de fantezista...luata din filme siropoase, incat imi vine sa puke!

Ce cina romantica cand mie mi-e de-ajuns sa fie cu mine si o simpla si banala imbratisare imi poate oferii mai mult decat o friptura de vita arsa (daca o face elhee hee )?!

Baietii/barbatii, in general, fac cinele astea romantice pentru ca se simt obligati de iubite, neveste, caci ''vezi draga, ce cadou i-a facut Gigel Lu' Vasilica de Sf Valentin - o CINA ROMANTICA''laughing.

E patetic, fratilor.Atata timp cat n-o face el din propria initiativa, e egal cu ZERO!

2 răspunsuri:
| evilkiss explică:

I'm Perfect sunt de acord cu tine, asta este in prezent, totul a devenit o lauda, totul a devenit o cursa, cu cat calci mai mult pe capete cu atat esti mai sus, dar exista acel dram si infim de romantism in noi care ne mai tine in viata, si o pustoaica de 12 ani care se lauda ca si-a inceput viata sexuala(desi abia stie din ce este formata partea ei genitala, dar da bine sa te lauzi, in fond cine te vede si te cunoaste)sau pustii sau asa zisii barbati care a avut toate femeile ce le-au trecut prin fata, desi ei poate sunt satui de atatea vise erotice si "membrul ursului", dar toti ne dorim macar o data in viata o cina romantica, chiar daca este preluata din filme, chiar daca viata bate filmul, toti cei care inca mai iubim vrem sa oferim asa ceva, sa primim, pai daca ne lasam prada timpului vom ajunge sa regretam clipele ce niciodata nu se vor mai intoarce si ne vom gandi la acel"daca", stii educa ca sa invete, ofera ca sa primesti si viseaza ca sa realizeziwinking

| SerbanElyan a răspuns:

Sa fie la lumina lumanarii, intr-o seara senina, afara sub stele, cu feluri de mancare placute pentru asemenea ocazie (omleta,... chestii din astea)...