| Balasa_Ana_Maria_1986 a întrebat:

As vrea sa ii pregatesc o surpriza iubitului meu de ziua lui cum ar trebui sa fac.Ideea este ca eu as vrea sa vorbesc cu cei de la hotel sa pregateasca ei totul credeti ca s-ar putea sau cum sa fac.

2 răspunsuri:
| Butin a răspuns:

Da la hotel e ok. Numai sa mai duci o prietena cu tine sa il faci cu adevarat fericit

| Antoneta_Torcica_1967 a răspuns:

O idee foarte buna. Vorbesti la hotel pentru o masa in doi cu flori, lumină ambientală intr-un colț retras, sampanie, tort si nebunii sau daca ai si invitati si mai bine. Sunt sigura ca vei de la hotel vor organiza o zi de neuitat.