| Crissmatew a întrebat:

Care ar putea fi motivele pentru care o persoană cu care ai fost înpreună să te șteargă din lista de prieteni? Cu toate că nu sinteți în conflict și ați rămas prieteni care vorbiți și vă înțelegeți, și aveți lucruri în comun.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, persoana care te-a sters din lista de prieteni, a facut un lucru inteligent, eliminandu-te ca sa nu-i mai poti urmarii postarile, nemaiband nici un interes pentru tine.
Psihologii avertizeaza sa nu tii legatura cu un "fost" iubit/iubita si nici sa nu te mai re-vezi, pentru ca nu este sanatos mental, deoarece oricum relatia aia nu are viitor. Daca nu a functionat inainte, nu va functiona niciodata.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Si-a dat seama ca nu vrea sa mai faci parte din viata lui/ei.

| Endoryus a răspuns:

Nu exista "o persoană cu care ai fost înpreună " cu " și ați rămas prieteni care vorbiți și vă înțelegeți". Sa stii si tu. Prostiile astea nu sunt posibile.