| MisterDariusBoy a întrebat:

Care ati incercat lotiunea stralucitoare pentru accentuarea bronzului? [de la avon after sun]. e buna?:* sau uleiul pentru accelerarea bronzului.trebuie sa aleg una din astea 2 sad

3 răspunsuri:
| juicymoistureXD a răspuns:

Sunt f bune aman2. Eu le am.love struck.

| MyLoveIsOnlyForYouButDontWorryIHaveAEmoHeart a răspuns:

Eu iti sugerez sa folosesti uleiul pentru accelerarea bronzului. Eu il folosesc si iti garantez ca,pe mine ma prinde foarte frumos si repede soarele si nu ma inrosesc deloc, doar ma inegresc! Ceea ce e foarte bine pentru ca, eu am un ten foarte alb si chiar sunt multumita de acest produs! Sper ca ti-am fost de ajutor :* Funda? :*

| Tzukushi a răspuns:

Citeste aici despre lotiunea cu particule stralucitoare de la avon

http://www.sfaturilemariei.com/......personala/