| KaterinaPetrova a întrebat:

Care au fost cele mai periculoase/ciudate locuri in care ati facut sex?big grin sincer va rog.happy

Răspuns Câştigător
| Mihai2892 a răspuns:

Nu ma lasa site-ul sa iti dau PM dar o sa ma fac de ras aicilaughing.Pai ne ducem noi in padure cica "sa ne plimbam"blushing, intai am fost in oras cu ea si am baut ceva.Si ne plimbam noi asa pana gasim un luminis dragut si ne asezam acolo. Vorbim, mai un sarut, mai un pipait pana cand am ajuns usor usor sa dam jos textila. laughingIncepe sa fac niste "treburi" cu gura pe undevablushing laughing Ma simtem bine etc. pana aud un tunet...ne-am speriat ca dracu' laughing In gandul meu"bine,in puii mei ca nu s-a aperiat asta si nu m-a muscat" rolling on the floor.Am ignorat semnele vremii pana,ghiciti ce? A inceput o ploaie infernala din senin.:O rolling on the floorPai, prieteni sa vedeti cum alerga nenea "Gigi Duru' " prin padure cu blugii in vinerolling on the floorDaca ma vedeai in ipostaza aia cum ma tineam de blugi si fugeam bezmetic si cum eram ud pana la Gogu' cred ca nu rezistai sa nu razilaughingNici macar nu am reusit sa termin treaba cu ea dar, ma rog. laughinglaughingO zi de vis nu-i asa?laughing

15 răspunsuri:
| KaterinaPetrova explică:

Eram sigura ca ziceti la vrajealalaughing)oh go on

| adi4ever a răspuns:

Intr-o colivie si pe hota

| briosicabriosel a răspuns:

Pai noi in dormitor si bunica era in sufragerie

| russyy a răspuns:

Peste tot in casa de la balcon la bucatarielaughing).
masina,p masina, in scara, pe banca.ma rog mai muklte

| Mihai2892 a răspuns:

Eu am facut-o in padurelaughing

| Mihai2892 a răspuns:

Bai eu am zis pe bune dar daca ma apuc sa povestesc te prapadesti de rasrolling on the floor

| star4all a răspuns:

Pe bloc, bloc de 10 etaje...

era vara, era cald, stateam pe o patura noi

| Jαne a răspuns:

La tine in baie!

| anda4you a răspuns:

In lift.

| FesCuDungi a răspuns:

Cel mai ciudat? pe masina de spalat rufe in timp ce aceasta functiona.

| alexa141 a răspuns:

Pe camp.in casa. unde era si mamalaughing

| Justme_5871 a răspuns:

In padure!

| UtzZza a răspuns:

In clasarolling on the floor))) da u nu mai unde s-o faci si cauti idei?laughing

| Florin_4595 a răspuns:

In toaleta de la mcdonalds.

| Florin_4595 a răspuns:

Acum vezi si u de unde alegi ai mai multe posibilitati cati ani ai?big grin