| anonim_4396 a întrebat:

Care consideraţi că este cel mai raţional user TPU?

Răspuns Câştigător
| Nutzu91 a răspuns:

Salut din nou Nobody big grin
Dupa mine cel mai rational user TPU, nu exista happy
Totusi eu nu sunt un utilizator TPU "cu vechime" si nu cunosc foarte multa lume happy dar imi dau si eu cu parerea big grin
Argumente pentru cele afirmate : Nu exista un singur user rational pentru ca toti cei care vor sa ajute, ajuta si ei cum pot happy nu imi plac cei care raspund la misto cand este vorba de o intrebare serioasa, la care o persoana cere ajutorul useriilor TPU, asa ca sper sa nu gresesc cand zic ca TPU este cel mai rational USER pentru ca o eprsoana intreaba ceva, pot sa fie 100 de raspunsuri din care 30 sa zicem de exemplu sunt irationale. Da dar restul de 70 sunt rationale iar utilizatorul care a postat intrebarea isi alege raspunsul care i s-e pare cel mai corect si care ii rezolva problema, iar pentru aceasta s-a pus "fundita"
O zi buna Nobody happy sper sa gasesti raspunsul pe care il cauti big grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Eu sunt !

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai de mine, vai de mine si de mine.In materie de sex? Mai vezi vreo unul p'acilea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt cel mai raţional user!

Ce troller am ajunsXD