| RuxandraV a întrebat:

Care credeţi că este cel mai bun mod de a-i arăta unei persoane dragi că o iubiţi?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Trebuie sa-i demonstrezi ca-i vrei doar binele.

Cand va intelege asta, va sti ca ca e iubita.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să-i demonstrezi prin toate mijloacele că o iubești fără a avea un scop!
Pa, pa.

| h3r a răspuns:

Doar să-i arăți.

| NuMaContrazice a răspuns:

Simplu, iubind-o, restul vine de la sine, daca are nevoie de ajutor o ajuti, daca are nevoie de sfaturi o ajuti, ...intelegi ce vreau sa zic.

| Lionsgate a răspuns:

Vorbele is bune, dar is cam jubrede fara fapte, demonstreazai ca o iubesti prin fapte, si fi alaturi de ia, sacrificati din timp, pentru a fi alaturi de ea/el big grin

| Sheisshe a răspuns:

Spune-i direct si in fata : ). Dupa parerea mea, asa e cel mai bine!
Cel putin mie, asa mi-ar placea happy. Nu sa-mi zica prietenii comuni asta.

O zi mirobolanta :*!

| Iryna16 a răspuns:

Cuvinte frumoase, saruturi tandre

| StmHere a răspuns:

O îmbrățișezi. Si vorbești frumos cu ea. Bafta!

| DelyaXd a răspuns:

Parerea mea este, ca cuvintele si vorbele frumoase sunt foarte importante.Dar si multe lucruri facute impreuna, cum ar fi.o seara romantica, sa vedeti un film impreuna, plimbari.un micut cadou.