| adrianiulia2005_1830 a întrebat:

Care dintre a voi a facut actul sexual? Cum a fost?

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Eoolove struck intr-un weekend am chemat o prietena sa vina la mine si l-am chemat si pe verisorul meu si am facut nebunii peste noaptelove struck a fost super love struck

| Foca a răspuns:

Eo\dancing Super Incerca dar cu prezervativhappy

| zizibela a răspuns:

Aveam 16 ani si el 19 big grin s-a comportat extraordinar m-am simtit implinita!big grin fericita, pluteam big grin acum nu mai suntem impreuna dar nu cred ca a spus la nimeni pentru ca nu s-a auzit nici un fel de vorbe!big grin si apreciez lucrul asta! Trebuie sa iti alegi bine persoana cu care incepi! Eu cred ca am facut o alegere buna din toate punctele de vedere chiar daca oamneii pe parcurs se schimba si isi pierd interesul important este sa aiba respect fata de tine! succes:*

| AlexutzaPPV a răspuns:

Eu :X sincer a fost frumos. dar acum cam regret, pentru ca nu mai sunt cu persoana respectiva si toti au aflat si se dau la mine doar din motivul asta... dar in rest totul e ok :*

| tweety_8071 a răspuns:

Amandoismug
sexywinking

| JustEdy a răspuns:

Iti sugerez de la 18 ani funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la certificatul medical prenuptial?

| deliuta a răspuns:

Eu.a fost super.dar pune prezervative.