| Pisicuța a întrebat:

Miley Cyrus, Demi Lovato sau Selena Gomez, voi pe care o alegeti?

Răspuns Câştigător
| ღShawtyღ a răspuns:

Clar Miley Cyrus. e cea mai buna cantareata dintre ele.happy si cea mai frumoasa!

6 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Demi Lovato

| Psihiatra a răspuns:

Selena! E foarte draguta, are voce buna si joaca foarte bine.Nici demi nu e rea, dar nu are vocea Seleneiwinking Miley...nu prea are lucruri care sa`mi placa la ea.Parerea mea

| justme_2041 a răspuns:

Pai si eu alegam miley cyrus, dar dupa cum a aparut acum in can; t be tamed sau who ons my hart.pfff.zici ca e o p...a...ca sa nu zic.mai bine selena si demi
sanatate si multi pupici:*:*:*

| iua005 a răspuns:

Clar miley cyrus

| constantza a răspuns:

Selena Gomez!

| Looran a răspuns:

Miley Cyrus evident happy