| Andreyyy18 a întrebat:

Care dintre telefoanele de la Orange este mai bun? San Francisco Boston sau Stockholm Vreau sa imi prelungesc abonamentul la orang si sa imi cumpar un telefon pana in 60 euro (cu abonament de maxim 8 euro) Vreau de preferat un smartphon, ce imi recomandati la raportul calitate pret? Astept si alte sugestii. Multumesc!

1 răspuns:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Sincera sa fiu mie personal imi place mai mult Boston! Este mai finut, are camera de 3, 2. http://www.dandragomir.biz/......redus.html