| ella_4016 a întrebat:

Care e cea mai mare calitate pe care un baiat o apreciaza la o fata?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Naturaleţea este cea mai mare calitate a unei fete.
Dar nu toţi băieţii ştiu cum să aprecieze asta, din nefericire...

13 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Gingasia!

| katy a răspuns:

Caracterul

| ExistaMosCraciun a răspuns:

@Rosi, se pare ca avem aceeasi problema, luam stupid pentru raspunsurile sincere. Eu ti-am dat din inima inteligent si folositor la raspunsul asta.

| Vali87 a răspuns:

Cred ca delicatetea, asta fiind un termen unde intra mai multe aspecte ( sa aiba un comportament delicat, sa vb delicat - aici sa nu intelegi ca vreau sa vb utilizand nu stiu ce termeni, ci sa nu aiba un vocabular vulgar, sa se imbrace delicat - elegant, aici la delicatete pot include si bunul simt). Si trebuie sa recunosc ca si aspectul fizic are importanta dar eu consider ca o fata cu caracteristicile pe care le-am mentionat mai sus este si o fata draguta.

| Dudăăăă a răspuns:

Sinceritatea:*
Funda?puppy dog eyes

| play4girls a răspuns:

Sa fie naturala.

| eulliric a răspuns:

Fizic,sincer ma atrage fundul.
moral, caracterul foooooooooarte deschis.

| Vl4dootz a răspuns:

Asta depinde de fiecare baiat.

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Mie mi-ar placea o fata creola frumoasa, desteapta si sa te inteleaga

| princess_8434 a răspuns:

Bustul si fesele

| bitzu_7905 a răspuns:

Sa aiba sani, fund smugsmug si sa arate bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex,sex si iar sex.

| portarescu a răspuns:

Dupa parerea mea calitatile pe care un baiat le poate aprecia la o fata sint frumusetea, inteligenta, comportamentul dar cea mai mare fiind singeritatea.