| dragosvalcea a întrebat:

Ce apreciaza fetele la un baiat? si ce nu apreciaza?

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Eu apreciez la un baiat: sa fie sincer, sa se poarte frumos cu mine, sa ma respecte(sa nu faca misto de mine, sa imi vorbeasca frumos si calm, sa fie atent cu mine), sa ma ia asa cum sunt sa nu incerce sa ma schimbe, sa fie hotarat, sa stie ce vrea de la relatia noastra, sa fie cat de cat matur, sa ma inteleaga, sa ma ajute, de ce nu sa ma faca sa rad.
Nimanui nu-i place in schimb sa fie inselat/a, sa i se vorbeasca urat, sa fie mintit, barfit, etc

3 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Apreciaza: sinceritatea, fidelitatea, corectitudinea, frumusetea, bunatatea, etc
NU apreciaza: inversul lor: minciuna, INFIDELITATEA cel mai tare, si tot asa.

| cherry20 a răspuns:

Fetele apreciaza un baiat respectos si care stie sa se faca remarcat in orice situatie si nu aprecieaza glumele proaste si nesimtirea sau imaturitateawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ele la un baiat apreciaza sexul dragostea si saruturile cu limba. ele nu apreciaza tocilari cu ochelari. daca ii ai nu te gandi...