| bogy a întrebat:

Care e cea mai mare dezamagire in dragoste pe care ati trait-o? dar cea mai mare bucurie? si e posibil sa le traiti pe amandoua langa acelasi partener?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cea mai mare bucurie a fost cununia mea religioasa. Cea mai mare dezamagire a fost cand l-am gasit in casa pe cel pe care il credeam a fi iubirea vietii mele cu altcineva...

| psiholoaga a răspuns:

Dezamagita am fost prin clasa a 10a. Ma indragostisem pe net de un tip din celalalt capat al tarii. Pentru ca ai mei nu m-ar fi lasat sa merg, am aflat ca olimpiada nationala la istorie se tine acolo, am invatat, m-am calificat si am ajuns la el in oras. Dupa cautari, ne-am intalnit, am stabilit sa ne vedem a doua zi, fiind ultima zi in care eram acolo si a doua zi nu a venit. Cred ca a fost cea mai lunga asteptare din viata mea. Acum, cand ma gandesc, sunt uimita de cate resurse am consumat pentru intalnirea aia, dar si de ce resursa motivationala a reprezentat! Cea mai mare bucurie... nu imi amintesc una anume, sunt foarte multe, majoritatea din relatia actuala.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cea mai mare dezamagire am trait-o asta vara. M-am indragostit ca o proasta de un baiat, am fost cu el o perioada de timp dupa care am aflat de la prietenii lui ca de fapt el iese cu altcineva.sadImediat dupa ce prietenii lui mi-au sp acest lucru l-am cautat si l-am intrebat daca este adevarat cea ce sp prietenii lui la care el mi-a raspuns ca de fapt el niciodata nu m-a iubit si ca are pe altcineva.sad Inchipuiti-va ce a fost atunci in inima mea. L-am uitat foarte greu pentru ca l-am iubit din tot sufletul. Cea mai mare bucurie am trait-o atunci cand l-am intalnit pe actualul meu prieten happybig grin

| Beatrice_6624 a răspuns:

Da am fost dezamagita cind el a venit cu *GATUL SUPT*
si fericita numai in copilarie pina ce m am casatorit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot s-a spun ca am trait e toate.Am doar 20 de ani si inca nu cred ca am gasit pers. potrivita pentru. mine. A fost tare greu atunci cand am suferit dupa fostul meu, inselata, tradata. Bucurie am avut atunci cind am fost insarcinata, dar din pacate nu am avut parte de bebelusul meu.Chiar se poate sa suferi si sa fii fericit/a in acelasi timp, de asta spun eu ca nu cred ca mi-am gasit inca perechea.In momentul acesta traiesc cu cineva, dar ma supara mereu, nu ma intelege, este fff rece.Eu sunt prea intelegatoare, il las liber, nu il caut in tel.sau in portofel deci nu are motive cel putin asa cred eu, tu ce zici. Sper ca tu nu ai asemenea probleme.
[ALEXANDRA]