| cristina_9853 a întrebat:

Care e cu adevarat cea mai buna cartela de telefon la semnlal... dar telefon? scuze de categorie dar e mai accesata dau fundita:8:*

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu cartela cosmote ai semnal bun dar depinde si de telefon, toti mai multi se plang ca, cu tel astea aparute acum nu prea ai semnal indiferent de zona sau retea

| Popintinio a răspuns:

Nu depinde numai de cartela depinde si de telefon de exp eu am fost la munte unde nimieni nu avea sem nal numai eu favem dar slab eu cred ca toates buna da incearca Vodafonewinkingbig grin

| ell3na a răspuns:

Cosmote te asigur :>