| Ailen a întrebat:

Care e fantezia voastra suprema? >:

22 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

La varsta pe care o am acum (36 ani, nu-i totusi mult), si in conjunctura istorico-geografica data, fantezia mea a devenit: sa putem sa traim din salariul pe care il castigam, si sa putem si pune ceva deoparte, iar pe langa asta sa ne putem permite un concediu de 20 zile vara si sa sarbatorim cum trebuie sarbatorile de iarna si Pastile. Stiu, ceea ce imi inchipui eu este de-a dreptul socant. laughing

| MrSpooky a răspuns (pentru Zenithf):

Huooo perversule!laughing

| MrSpooky a răspuns (pentru Zenithf):

Sa trag o profa in teapalaughing

| MrSpooky a răspuns (pentru MrSpooky):

Opslaughing
Asta era pentru Ailenlaughing

| MrBlueEnergy a răspuns:

3some whistling

| h3r a răspuns:

Să stau cu Cristiann25 la povești.

| Cristiann25 a răspuns:

Fantezia mea? Eh nu ti-o pot spune, e secreta.In schimb stiu deja care e a ta! Ai vrea tu sa arati ca fata aia de la avatar dar sigur tu esti o grasuta cu o frumusica celulita si cu pasarea cat galeata!

| Alexakos a răspuns (pentru Cristiann25):

laughing ce te-a enervat atat de tare? sau asa iti place tie sa te iei de useri?

| Cristiann25 a răspuns (pentru Alexakos):

Chiar deloc nu m-am enervat! Eh am eu o placere asa sa-i chinuiesc!

| Ailen explică (pentru Cristiann25):

Bai Cristian te inseli aici smug si stai calm, nici de poza ta nu ma plang smug cred ca aia e fantezia ta smug pacat ca e poza de pe net (cum ziceai tu)

| Chawki a răspuns (pentru Cristiann25):

Bine spus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fac sex cu, fereastra deschisa si cu o gura de canal.cu capra de taiat lemne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una nesexuală big grin

| andrw1929 a răspuns:

Sa ajung pe luna?!

| BlitzLikeXd a răspuns:

Fantezia sa fac cu o fata!

| igrek a răspuns:

Să beau bere blondă.

| MadalynaOke a răspuns:

Cred ca fantezia mea e sa-i fac pe Diabla si pe Azure sa faca sex salbatic in fata tuturor de la TPU. love struck

| MadalynaOke a răspuns:

Aoleo era sa uit. Si pe Cristiann25 rezerva pentru Azure. devil

| MauriceCorelli a răspuns:

Eu. Un Impala sau Camaro vechi de mai bine de 40 de ani. Trei dimineata. O autostrada americana de langa New York pustie, cu un aer din acela de thrillere mediocre, iluminata prost. QOTSA, Lana sau The XX cu vocile lor languroase, senzuale sau demente strecurandu-se usor din boxe. Toamna. Am zas!

Si, daca am norocul ca permisele auto europene sa poata fi folosite si in US, pana la sfarsitul anului mi-o indeplinesc!

| AngelAndreea a răspuns:

Sa fac dragoste cu o p...a de 20 cm si cu inca o fata care sa ma linga in acea zona