| VasileCocsat a întrebat:

Care e faza cu Out of Bounds?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Eu cunosc cuvantul dar nu cu aplicare in viata sexuala, tradus din engleza inseamna "În afara limitelor"

cum il aplicam in viata sexuala? probabil se refera la ceva de genul sex brutal cu fetishuri, o sub categorie a BDSM? sau poate nu am atins exact acceptiunea acestui termen daca ne referim strict la sex

1 răspuns:
| AntonIacobescu619 a răspuns:

Out of Bounds inseamna sa scoti mingea de baschet afara din teren! Mingea va fi acordata echipei adverse